Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Tropical Island Salt Cold Mango

(0) відгук
Артикул: 806955 Виробник: Tropical Island

Немає в наявності

Salt Cold Mango - це найновіша, і напевно найсмачніша рідина для електронних сигарет та вейпів від популярного виробника з України Tropical Island.

Дана рідина має смакові якості солодкого та соковитого манго та дрібних кубиків льоду, спробувавши які ви будете задоволені на всі 100 %.

Кількість нікотину, що міститься в ній, досягає 25 міліграм, яких вистачить для справжнього парника щоб добре по парити. Що стосується співвідношення чистого гліцерину і пропіленгліколю, які входять в основу суміші, то їх тут дорівнює кількість-50 на 50.

Замовити дану суміш ви можете будь-коли в нашому інтернет-магазині Sigaretka.

Ви можете купити Tropical Island Salt Cold Mango та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися