Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Tropical Island Sour Mango 60 ml

(0) відгук
Артикул: 4028 Виробник: Wick&Wire

Немає в наявності

Sour Mango - оригінальний смак манго, що злегка недостиг, в якому суцільна насолода розбавляється легкою кислинкою і специфічною терпкістю. Смак цієї рідини дуже гармонійно доповнює лінійку рідин під назвою Tropical Island.

Незважаючи на те, що виробляється така рідина на території України під торговою маркою Wick&Wire, вона має справді європейську якість. Рідина має дуже хорошу насиченість та глибокий аромат.

Постачається така рідина у пластикових флаконах, які оснащуються тонким носиком для швидкої та зручної заправки електронних девайсів.

Ви можете купити Tropical Island Sour Mango 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися