Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Тротхіт-що це?

Задоволення, яке людина отримує в процесі куріння, залежить від різних ефектів. Одним із них є так званий тротхіт. У чому цей ефект ми зараз вам розповімо в даній статті.

Тротхіт (throat-hit, TH, ТХ) у перекладі з англійської означає «удар по горлу». Він проявляється у виникненні відчуттів печіння та поколювання. Вони з'являються внаслідок подразнення нервових закінчень, розташованих у верхніх дихальних шляхах.

Тротхіт завжди виникає в процесі куріння звичайного тютюну, а ось з електронними цигарками справа дещо інакше. Деякі пристрої дають лише слабкий ефект. При курінні інших моделей він зовсім відсутній. Це з тим, що сила тратхіту залежить, передусім, від кількості нікотину. Відповідно, очікувати, що використовуючи картриджі з нульовим вмістом речовини, людина відчуватиме «удар по горлу» не доводиться.

Також на появу цього ефекту впливають параметри самої електронної сигарети. Серед них:

1. Потужність акумулятора - що краще батарея, то вище її здатність нагрівати клиромайзер (атомайзер). Тому і пар, що виробляється, виходить більш густим і смачним.
2. Опір кліромайзера (атомайзера) – зменшення опору кліромайзера (атомайзера) супроводжується покращенням його нагрівання. При цьому пристрій виробляє якіснішу пару.
3. Тип картриджа - чим краще здійснюється подача рідини на випарник кліромайзера (атомайзера), тим густіша і насичена пара він виробляє.

Тротхіт також залежить від стану електронної сигарети. Забруднений кліромайзер (атомайзер) низький заряд батареї значно впливають на процес пароутворення. За таких умов удар по горлу може бути мінімальним.

Тротхіт

Автор: + Олександр


Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте за номером ☎ (097)652-88-40

8399