Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Troublemaker Salt Florida 30 мл

(0) відгук
Артикул: 806498 Виробник: Troublemaker

Немає в наявності

Troublemaker Florida - це солодкий чай, з невеликою кислинкою стиглого лимона та освіжаючим та приємним холодком. У спеку це буде чудова рідина. Хотілося б відзначити прекрасний нікотин, який відмінно поєднується з цим смаком. Добре підійде для любителів солодких напоїв, що охолоджують. Відмінно розкривається смак як на під системах так і на мтл баках. Якщо порівнювати ціну та якість, то це буде дуже хороша покупка за даний прайс. Повинен сказати що краще за чай ви точно не пробували.

Ви можете купити Troublemaker Salt Florida 30 мл та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Напитки
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися