Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

 (050)6523934  (097)6528840  (063)2070081  (044)3616843

Twist Eliquid Bear Graham Grizzly

(0) відгук
Артикул: 3962 Виробник: Twist Eliquid

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Цього разу до нас зайшла рідина, яка сподобалася б навіть ведмедеві, адже компанія Twist Eliquid випустила свій новий унікальний товар під назвою - Bear Graham Grizzly.

Ця рідина зі смаком малинового пирога, який полив медом, зміг би приманити цілого ведмедя, не те щоб сподобається звичайній людині. Ця рідина настільки хороша, що кожен, хто її спробує, не забуде про неї ще довгий час.

Купити цю рідину можна буде в будь-якому нашому магазині та природно в нашому інтернет-магазині та скрізь за адекватною ціною, а це тому, що виробник хоче, щоб його товар побачило якнайбільше людей. Не пропустіть свій шанс на унікальний смак.

Ви можете купити Twist Eliquid Bear Graham Grizzly та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Десертные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися