Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Twist Eliquid Lemon Twist Peach Blossom Lemonade

(0) відгук
Артикул: 3967 Виробник: Twist Eliquid

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Lemon Twist Peach Blossom Lemonade - це нова рідкісна преміум рідина для електронних сигарет і вейпів, що прибула прямо зі США, виготовив цю рідину досить відома компанія Twist Eliquid, яка славиться добрим показником якості своїх товарів.

Ця рідина має смак солодкого класичного лимонаду із стиглим персиком. Ця рідина була виготовлена за вищими стандартами якості і для її виготовлення були використані найкращі матеріали, тому не варто турбуватися про якість цієї рідини.

Ціна на цей товар середня і дозволити її зможе не кожен покупець, проте ціна коштує тих відчуттів, які можна отримати при вдиху прекрасної пари, що освіжає.

Ви можете купити Twist Eliquid Lemon Twist Peach Blossom Lemonade та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Напитки
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися