Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

 (050)6523934  (097)6528840  (063)2070081  (044)3616843

Twist Eliquid Lemon Twist Pink Punch Lemonade

(0) відгук
Артикул: 3968 Виробник: Twist Eliquid

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Приготуйтеся до прохолоди у ваших легенях, адже відома компанія Twist Eliquid випустила свою чергову новинку, яка змусить вас дорожчати від холоду, нова рідина отримала досить привабливу назву – Lemon Twist Pink Punch Lemonade.

Це смак рожевого лимонаду щойно дістав із холодильника. Від цієї суміші у вас мізки заморозяться, і вона точно зможе освіжити вас у спекотний літній день.

Придбати таку прекрасну рідину можна за доступною для багатьох ціною тільки в наших магазинах та інтернет-магазині. Не упустіть таку можливість, спробуйте морозний лимонад.

Ви можете купити Twist Eliquid Lemon Twist Pink Punch Lemonade та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Никотин: 3мг
Вкусы: Напитки, С холодком
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися