Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Twist Salt - Honeydew Melon Chew

(0) відгук
Артикул: 806926 Виробник: Twist Salt

Немає в наявності

Настає час тепла і літа, а разом з ним приходять і літні апетити, тому хлопці з компанії Lemon Twist, вирішили випустити рідину для електронного ширяння під назвою Honeydew Melon Chew.

Щодо смакових відчуттів, то тут вони просто неперевершені. Вони вирішили поєднати два культові літні смаки: стиглу та соковиту диню та солодку жуйку, що в комбінації нам дало дивовижний смак.

Фортеця в даній суміші може різнитися, або 35 мг, або 50 мг нікотину, оскільки існує дві моделі жижки, і ви зможете вибирати між ними. Придбати за вигідною ціною цю суміш ви можете на сайті нашого вейп-шопу Sigaretka.

Ви можете купити Twist Salt - Honeydew Melon Chew та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 35мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися