Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Twist Salt - Iced Watermelon Madness

(0) відгук
Артикул: 806924 Виробник: Twist Salt

Немає в наявності

Нещодавно з виходом із зимової сплячки і з приходом тепла, компанія Lemon Twist випустила свою нову лінійку в яких представлено безліч освіжаючих і літніх смаків, від яких ви будете в захваті, і ось одну з них ми і розглянемо - це нова Iced Watermelon Madness.

Це сольова преміум-суміш, при ширянні якої ви буде просто щасливі, а все тому, що смак її дістався від стиглого і соковитого кавуна з додаванням ніжних ноток холодка льоду, так що можете не переживати про спекотні літні дні.

Фортеця цієї жижки залежить від вмісту в ній нікотину, і його тут може бути на ваш розсуд 35 мг або 50 мг нікотину.

Ви можете купити Twist Salt - Iced Watermelon Madness та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 35мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися