Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Twist Salt - Watermelon Madness

(0) відгук
Артикул: 806921 Виробник: Twist Salt

Немає в наявності

Watermelon Madness - це нова і чергова преміум-рідина в лінійці сумішей для електронного ширяння від компанії, яку люблять у всьому світі - Lemon Twist.

Смак у даної суміші не як у чергової або навіть рядової суміші - він особливий, так як він вміщує в собі два сорти солодкої і ніжної дині - це диня медова і мускатна, від чого смак ставати просто неймовірним.

Нікотину в цій суміші досить велика кількість, тому що за основу суміші був узятий сольовий нікотин, а від по порядку міцніше звичайного, через що за звичайними мірками тут присутній 35 або 50 мг нікотину (параметрів два, так як версій суміші дві).

Ви можете купити Twist Salt - Watermelon Madness та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 35мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися