Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

UB Brew - Collah Man

(0) відгук
Артикул: 806271 Виробник: UB Brew

Немає в наявності

Смак цієї рідини знайомий нам з самого дитинства і він продовжує супроводжувати нас і далі, наша рідина вийшла прямісінько з нової лінійки сумішей для електронного ширяння від компанії UB Brew, і назва у неї - Collah Man.

Дана рідина сподобається абсолютно всім без винятку, і вона змусить як згадати дитинство так і розслабитися в теперішньому, це смак усіма знайомої нам колючої коли, яка нас завжди освіжає. Місткість нікотину в 120 мілілітрах жижі - 3 міліграми, стандартна доза. До складу входить 30% (PG) та 70% (VG).

І як завжди знайти її ви зможете на сайті Sigaretka, за стандартною ціною

Знайомий аромат та смак коли.

  • Об'єм: 120 мл.
  • Склад: (PG) - 30% та (VG) - 70%

Ви можете купити UB Brew - Collah Man та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Напитки
Страна: Малайзия

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися