Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

UB Brew Nenas Thai Pineapple

(0) відгук
Артикул: 806275 Виробник: UB Brew

Немає в наявності

Ще більше екзотичних смаків, вирішила додати у свою фруктову лінійку сумішей для електронного ширяння, компанія родом з Малайзії-UB Brew, і додавши ще один екзотичний фрукт назвали своє нове творіння-Nenas Thai Pineapple.

Смак у цієї рідини чудовий і має аромат найсолодшого ананаса, який довгий час визрівав під сонячним промінням. Вдихнувши хоча б один раз цієї солодкої пари ви прокинетеся на тропічному острові і жодного разу не пошкодуєте про зроблений вами вибір рідини. У складі цієї жижі входять 50% (PG) і 50% (VG), а також незамінні 3 міліграми нікотину.

Придбати цю жижу ви зможете на нашому сайті Sigaretka.

Екзотичні ананаси.

  • Об'єм: 120 мл.
  • Склад: (PG) - 50% та (VG) - 50%

Ви можете купити UB Brew Nenas Thai Pineapple та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Малайзия

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися