Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

UD Master Kit

(0) відгук
Артикул: 706 Виробник: Youde

Немає в наявності

Досить зручний ящик із інструментами від фірми Youde Technology (UD). У коробці можна знайти все необхідне для створення спіралі для електронних сигарет як у домашніх так і в "польових" умовах. І сам кейс та інструмент у ньому виконаний досить непогано.

Комплектація:

Ножиці складні Викрутка хрестова Викрутка шліцьова Стек Пінцет з керамічними губками Бокорізи Coil Jig V3 - Набір циліндричних шаблонів для намотки спіралей. 2.0, 2.5, 3.0, 3.5 мм.


Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте ? (097) 652-88-40

Ви можете купити UD Master Kit та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися