Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Uncharted 1 Night Stan Whte Peach Iced Tea Salt 60ml

(0) відгук
Артикул: 806255 Виробник: Uncharted

Немає в наявності

Наш герой Стен приготував приголомшливу рідину в одну цікаву, і як виявилося доленосну ніч. Допомогла йому в цьому богиня Дженні, яка прийшла до нього в спокусливому вигляді. Вона прошепотіла: «Підійди до мене, мій любий, у мене подарунок для тебе, це нова жижа, йди за мною». Наслідуючи її по соковому саду, він без жодних вагань насолоджувався смаком і запахом рідини! Що за смачний нектар, розмірковував він. Солодкий і терпкий аромат! О, видовище, про смак, що дивує! І коли він у своїх роздумах тинявся по серцю так яскраво, Богиня сказала: «Одна ніч, Стен… Одна ніч». І після захоплення його погляду вона почала зникати. Таким чином, завдяки нашому герою Стену і богині Дженні ми маємо формулу, найкращу з жижок, що коли-небудь існували. Білий персиковий чай з льодом.

Ви можете купити Uncharted 1 Night Stan Whte Peach Iced Tea Salt 60ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 35мг
Соотношение: 50/50
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, Напитки

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися