Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

USB-шнур для Denshi Tabaco

(0) відгук
Артикул: 700294 Виробник: Denshi Tabaco

Немає в наявності

USB-шнур для Denshi Tabaco стане в нагоді якщо повним набором електронних сигарет Denshi Tabaco користуються кілька людей, або з різних причин USB-шнур для Denshi Tabaco вийшов з ладу.

Використовується для заряджання акумуляторів Denshi Tabaco.

Інструкція по використанню

  • Для встановлення акумулятора на заряджання закрутіть за годинниковою стрілкою акумулятор до зарядного пристрою, не докладаючи зайвих зусиль!
  • При початку зарядки світлодіод змінить свій колір із зеленого на червоний. Під час заряджання червоний світлодіод мерехтить. Заряджання припиняється автоматично після повного заряду акумулятора. Після закінчення зарядки світлодіод буде світитися зеленим кольором.
  • Час повної зарядки залежить від джерела живлення та від ємності акумулятора, що заряджається.

Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте ? (097) 652-88-40

Ви можете купити USB-шнур для Denshi Tabaco та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися