Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

VapeHackers Malibu Pineapple Mango

(0) відгук
Артикул: 3999 Виробник: VapeHackers

Немає в наявності

Американський виробник VapeHackers порадував усіх любителів вейпінгу черговою рідиною, яку назвали Malibu Pineapple Mango.

Цей продукт поєднує в собі два тропічні фрукти – соковитий ананас та солодке стигле манго. Але це не проста суміш двох смаків. Творці зробили рідину таким чином, що смак манго відчувається на вдиху, а ананаса – на видиху. Дуже цікаве поєднання соковитих та ароматних фруктів.

Придбати преміум рідину можна в нашому інтернет-магазині за найдоступнішою ціною. Поставляється цей товар у міцних пластикових флаконах, обсяг яких становить 60 мілілітрів.

Ви можете купити VapeHackers Malibu Pineapple Mango та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися