Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Vapespace Orion

(0) відгук
Артикул: 806876 Виробник: Vapespace

Немає в наявності

Популярна компанія Vapespace ніколи не церемонилася у створенні чогось незвичайного, хоч і вдаючись до поєднання не поєднаного, але їй це не рідко вдається досить успішно, так на світ і з'явився Orion.

Дана суміш для електронного ширяння поєднує в собі ті інгредієнти, від яких у більшості вейперів течуть слинки, це такі фрукти та ягоди як: стигле яблуко, кисло-солодке ківі, незвичайний кактус і на вершині всього цього ніжний смак вишні.

Варто сказати, що ця рідина заснована на натуральних компонентах, і саме тому вона є однією з найкращих у серії. Її можна буде придбати з різним ступенем місткості нікотину, таких три: 1) З 1.5 мг нікотину; 2) З 3 мг нікотину; 3) Без нікотину (0 мг).

Ви можете купити Vapespace Orion та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися