Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Vapespace Phoenix

(0) відгук
Артикул: 806875 Виробник: Vapespace

Немає в наявності

Phoenix – це нова, якісна рідина для заправки електронних сигарет, від відомого виробника Vapespace.

Смак, яким володіє дана суміш-це просто космос, і все це завдяки своїм натуральним компонентам: солодкій вишні, ніжній полуниці, і ніжними нотками кислинки лимона, все це дає при ширянні безліч позитивних емоцій.

Дану рідину ви маєте можливість придбати в трьох варіантах: перший варіант був розроблений для тих хто не особливо віддає перевагу нікотиновим парам, в ній 0 мг нікотину, другий вже міцніший у ньому 1.5 мг нікотину, а третій призначений для тих хто просто не може жити без смаку нікотину, тут додано 3 мг.

Ви можете купити Vapespace Phoenix та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися