Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

 (050)6523934  (097)6528840  (063)2070081  (044)3616843

Vaporesso Transformer RDA Iridescence

(0) відгук
Артикул: 1409 Виробник: Vaporesso

Немає в наявності

Vaporesso

Доброго часу доби шанувальники смачної електронної пари. У черговий раз хочу вам розповісти про атомайзера конструктора, який може послужити вам у кількох різних варіантах. Чомусь останнім часом атомайзери-трансформери стають трендом сучасного вейп-ринку, подивимося, що в майбутньому на нас ще чекає. Ну а поки ласкаво просимо в маленький світ компанії Vaporesso, яка сьогодні представляє нам свій атомайзер Transformer RDA, який може бути зібраний 10-ма різними способами.

Vaporesso Transformer

Vaporesso Transformer – один з найбільш універсальних атомайзерів, які ви коли-небудь зустрічали. Це свого роду «виклик» усім вейперам, які люблять поекспериментувати не лише з намотуваннями, а й із самою базою, із самим корпусом та іншими нюансами, які є в цьому атомайзері. Для того, щоб користувачеві було з чим, скажімо так, погратися виробник додав два корпуси, один з яких більше, другий менше (оптимальний варіант дріпки), також надав можливість працювати з базами двох типів, одна з яких проста, а друга з легкістю при необхідних маніпуляція з викруткою перетворюється на базу формату «велосіті», встановіть дві бічні стійки і все готове.

купити Vaporesso

ціна Vaporesso

Також в атомайзер є кілька дрип-типів, які можуть використовуватися як з одним, так і з іншим корпусом. Для багатьох із вас, напевно, вже не секрет, що стійки «велосіті» заслужили популярність серед усіх вейперів, безліч творчих можливостей відкривається для шанувальників коілбілдингу, до того ж ці стійки зможе освоїти і новачок, який вирішив зайнятися серйозно намотуванням різноманітних спіралей.

Вапероссо Трансформер - купити

Основні особливості та характеристики:

 • Виробник – Vaporesso;
 • Тип – атомайзер – конструктор;
 • Зручне та швидке встановлення спіралей;
 • Величезний набір творчих особистостей;
 • Чудовий дизайн та кольорова гама;
 • Два дріп типу в комплекті (делрін та нержавіюча сталь);
 • Два корпуси – один для максимально чистого смаку та другий для отримання максимальної кількості пари;
 • 510-й конектор з'єднання;
 • Регульований пін;
 • Конструкція із нержавіючої сталі;
 • Величезний комплект запасних деталей (о-ринги, викрутки, запасні пін тощо);
 • У комплекті два змінні койли;
 • Можливість використовувати базу формату - велосипед

Ви можете купити Vaporesso Transformer RDA Iridescence та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Рекомендовані продукти

Ви дивилися