Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Vegas Mother Milk

(0) відгук
Артикул: 807237 Виробник: Vegas

Немає в наявності

Mother Milk – це самий або один із найвідоміших смаків популярної десертної рідини з кремом. Крем зі спеціями та крапелькою пітахайї обгорнута у свіжу та солодку полуничку. Відмінний солодкий десерт на щоденне ширяння. Цей смак порадує ваші рецептори і вас, не виключено, що у вас будуть текти від нього слинки, ця рідина сподобається великій кількості вейперів. Рідина продається в 120 мілілітрових флаконах і має функцію захисту від дітей, для відкриття рідини потрібно трохи натиснути на кришку і повернути її за стрілкою годинника.

Ви можете купити Vegas Mother Milk та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Десертные, Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися