Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

 (050)6523934  (097)6528840  (063)2070081  (044)3616843

VooPoo DRAG S PnP-X KIT

(1) відгук
Артикул: 808114 Виробник: VooPoo
Ціна: 1390 грн
В наявності
шт.

Девайс Drag S PnP-X нового покоління не тільки продовжує чудовий досвід попереднього покоління, але також представлений у п'яти різних лицарських дизайнах. Модернізований картридж PnP-X виготовлений з використанням металу, має зручну верхню заправку, кожна деталь – наголошує на лицарській темі! VooPoo DRAG S PnP-X KIT

VooPoo DRAG S PnP-X KIT

Завдяки ергономічному дугоподібному дизайну Drag S PnP-X серії Knight ідеально підходять для утримання в руці. Коли ви тримаєте його однією рукою, вам захочеться тримати спис, щоб боротися за честь. Насолоджуйтесь своїм славним девайсом.

VooPoo DRAG S PnP-X KIT

МОДЕРНІЗОВАНИЙ PNP-X POD У ПОВНОМУ ОБЛАДНАННІ ЯК ЛИЦАР

PnP-X Pod має модернізоване декоративне металеве кільце з бічним отвором для заправки рідиною.

Більш компактний дизайн із захистом від протікання та 510 дріп-тип, який можна замінити у будь-який час.

* Структурна схема бака призначена тільки для функціонального опису та не може бути розібрана.

VooPoo DRAG S PnP-X KIT

БАК УТРИМУЄТЬСЯ МАГНІТАМИ

Нова модернізована магнітна всмоктувальна капсула об'ємом 5,0 мл з бічним отвором може забезпечити найпростіший та найкращий спосіб гігієнічний спосіб наповнення рідиною. Будь ласка, дайте рідини для електронних сигарет постояти 3-5 хвилин перед першим ширянням.

VooPoo DRAG S PnP-X KIT

УНІВЕРСАЛЬНЕ ОБДУМАННЯ

Девайси серії Knight оснащені "Системою регулювання точного обдування", яка підтримує будь-який тип затягування. Незалежно від того, який випарник використовується або який параметр встановлений, можна отримати максимально комфорт від роботи пристрою.

VooPoo DRAG S PnP-X KIT

ВІДЧУЙТЕ СЕБЕ ПІД ЗАХИСТОМ ЛИЦАРЯ.

Drag S PnP-X оснащений інтерфейсом швидкої зарядки Type-C 5 В/2 А, та вбудованим акумулятором на 2500 мАг. Тривалий час автономної роботи та швидка зарядка дозволить вам відчути себе у повному комфорті.

VooPoo DRAG S PnP-X KIT

РЕЖИМ SMART

Режим SMART дозволяє автоматично розпізнати встановлений випарник і зіставити його з найкращою потужністю. Завдяки інтелектуальній функції пам'яті потужності, навіть якщо ви повторно підключите випарник, він запам'ятає ваше останнє налаштування після того, як ви відрегулюєте потужність.

VooPoo DRAG S PnP-X KIT

GENE.TT, ідеальне поєднання продуктивності та комфорту. DRAG S PnP-X KIT серії Knight мають відгук 0,001 с та забезпечують інтелектуальні режими, такі як запис PUFF, ранжування SCORE, режим SMART тощо.

VooPoo DRAG S PnP-X KIT

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ 60 Вт

СИЛЬНИЙ, ЯК ЛИЦАР

DRAG S PnP-X KIT має регульовану потужність від 5 до 60 Вт. Миттєвий відгук принести вам різну міру насиченості смаків і щільних хмар всього за 0,001 секунди.

VooPoo DRAG S PnP-X KIT

ПРАЦЮЄ ЯК ВІД КНОПКИ, ТАК І ВІД ЗАТЯЖКИ

VooPoo DRAG S PnP-X KIT

МУЛЬТИЗАХИСТ

VooPoo DRAG S PnP-X KIT

ХАРАХТЕРИСТИКИ

VooPoo DRAG S PnP-X KIT

Комплектація Drag S PnP-X KIT:

VooPoo DRAG S PnP-X KIT

Ви можете купити VooPoo DRAG S PnP-X KIT та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Мощность (Ватт): 60
Встроенный акб: 1
Pod система: 1
Объем бака: 5мл

Олександр Миколайович 05 august 2022, 16:27

Девайс виправдав всі мої очікування, навіть ніж більше)) Дуже задоволений) авто тяга класно працює. І окрема вдячність магазину. Працюють швидко, товар якісний, а ціни нижчі будь де. Так тримати.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися