Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

WES Silver Salt Mango Coconut

(0) відгук
Артикул: 807024 Виробник: WES

Немає в наявності

Salt Mango Coconut - це та рідина, яка може допомогти вам перенести той час, коли ось-ось прийде літо, але, на жаль, ви ще не можете відчути його смак, виготовили її в компанії WES Silver.

Наділена суміш по справжньому літнім смаком так як до неї входять солодкий і соковитий манго і чарівний кокос, ця парочка зможе принести вам максимум задоволення від звичного вам ширяння.

Нікотину в цій суміші міститься 25 або 50 міліграм, і все тому, що основа цієї суміші сольова, що дає їй можливість краще передати смак її інгредієнтів. Співвідношення компонентів пропілен-гліколю та чистого гліцерину тут становить 50/50.

Ви можете купити WES Silver Salt Mango Coconut та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися