Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

WES Silver Salt Tobacco Berries

(0) відгук
Артикул: 807022 Виробник: WES

Немає в наявності

Salt Tobacco Berries – це нова суміш із такої ж новенької лінійки сольових рідин для заправки електронних сигарет та вейпів від популярного виробника WES Silver.

Ця свіжоспечена рідина зможе побалувати вас своїм смаком преміум тютюну, розбавленого міксом з різних ягід. Кількість нікотину, що вміщується, може бути, як 25 міліграм так і 50, так як виробник для більш зручного підбору суміші вирішив зробити більш і менш міцну версію. Основа рідини тут складається на 50% з PG, а на іншу з VG.

Знайти та придбати дану рідину за нормальною ціною ви зможете прямо у нас на сайті вейп-шопу Sigaretka.

Ви можете купити WES Silver Salt Tobacco Berries та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Табачные, Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися