Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

White Noise Salt Deep Tobacco

(0) відгук
Артикул: 807250 Виробник: White Noise

Немає в наявності

Досить молода та дуже перспективна компанія White Noise, яка випускає якісні суміші для електронного ширяння, нещодавно випустила чергову новинку, від якої у багатьох з'явилося почуття захоплення та її назва – Salt Deep Tobacco. Це нова сольова рідина, яка зможе вас змусити ностальгувати, адже її смак справжнього тютюну з ніжними нотками лакриці і ялівцю не залишать вам іншого вибору.

Фортеця цієї рідини становить 25 або 50 міліграм нікотину, все залежить від ваших уподобань та версії суміші, яку ви оберете.

Що ж до співвідношення у формулі між пропіленгліколем і натуральним гліцерином то в ній ці компоненти рівні і дорівнюють 50/50. У флаконі буде 30 мл суміші, а сам флакон виконаний буде з пластику.

Ви можете купити White Noise Salt Deep Tobacco та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Табачные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися