Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Wick'n'Wire by Maxology Salt Frozen Forest

(0) відгук
Артикул: 807378 Виробник: Maxology Brews

Немає в наявності

Виробник рідини Maxology Brews, об'єднався з легендарними міксологами Wick'n'Wire і випустили вже відомі нам смаки на свій лад, покликані подарувати вам нові емоції.

Легендарний Frozen Forest. Що може бути краще за мікс свіжозібраних лісових ягід? Мікс лісових ягід з парою листочків свіжої м'яти, яка подарує приємну свіжість на видиху. Рідина фасується у флакони по 15мл та коробочки, в яких міститься 2 флакони.

Увага! Призначено лише для POD систем та MTL баків. Купити рідину та багато іншого, ви завжди зможете у нашому магазині. А наші менеджери із задоволенням підкажуть і допоможуть у виборі.

Ви можете купити Wick'n'Wire by Maxology Salt Frozen Forest та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 30мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, Мятные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися