Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Wick'n'Wire V2 Salt Arctic Black

(0) відгук
Артикул: 806908 Виробник: Wick&Wire

Немає в наявності

Salt Arctic Black - це смачна жижа на основі сольового нікотину, яка має підвищені якості смаку і поглинання, виробив її знаменитий бренд Wick'n'Wire V2, вони завжди випускають насичені і найголовніше смачні суміші.

Що стосується смаку, то тут все ідеально, тут вони на цей раз вирішили поєднати два сорти стиглої смородини, а саме червоної та чорної, що неодмінно видало чарівний смак.

Нікотину тут міститься всього 25 міліграмів, плюсом також можна вважати те, що з цією сумішшю ефект накурюваності досягає швидше в порівнянні з натуральною сумішшю, що і є його перевагою.

Ви можете купити Wick'n'Wire V2 Salt Arctic Black та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися