Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Wick'n'Wire V2 Salt Natural Explode

(0) відгук
Артикул: 806907 Виробник: Wick&Wire

Немає в наявності

Популярна компанія серед вейперів Wick'n'Wire V2, зовсім недавно випустила свою нову і досить смачну суміш для електронного ширяння під назвою-Salt Natural Explode.

Смак у неї приємний і ніжний, він зможе вас як розслабити, так і підбадьорити, а все тому що в ній присутні нотки кисло-солодкої малини, від якої ще віятиме прохолодою, дане поєднання стане прекрасним вибором для повсякденного ширяння.

Фортеця цієї суміші досить велика, зважаючи на сольову основу - 25 міліграма нікотину. Співвідношення пропіленгліколю та натурального гліцерину становить 50 на 50.

Ви можете купити Wick'n'Wire V2 Salt Natural Explode та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися