Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Wotofo Lush Plus RDA 24mm

(0) відгук
Артикул: 2664 Виробник: Wotofo

Немає в наявності

Насиченість ринку атомайзерів не завадила компанії Wotofo випустити лінійку найрізноманітніших девайсів. Serpent RDTA, Troll V2 25, Troll RTA 24 і ще кілька цікавих пристроїв поповнили асортимент середньоцінового сегмента. Lush Plus RDA – ще один бюджетний варіант Wotofo.

Упаковка:

Lush Plus упакований у класичну коробку Wotofo. Бокс прикрашений шестірнями. На коробці зображені колір пристрою, комплектація та коди для перевірки оригінальності.

Комплектація включає дріпатомайзер Lush Plus R D A, викрутку, два гвинти, чотири оринги, три намотування Fused Clapton і японська бавовна.

Дизайн

Wotofo вирішили трохи відійти від суворих колірних рішень і додали фарб у дріпатомайзер. Lush Plus RDA стильний та барвистий. Пристрій гармонійно поєднується і з мехмодами та боксмодами. Модель представлена в мідному кольорі, райдужному, срібному та чорному для любителів класичних відтінків.

Механізм:

У пристрої цікаво реалізована база. Роздвоєні стійки Velocity виглядають симпатично та зручні в експлуатації. Гвинти встановлюються на різних рівнях зверху.

Lush Plus R D A обладнаний нижнім нерегульованим обдуванням. Особливість дріпки – нижнє обдування розташоване на основі бази. Обдування забезпечують по два отвори з обох сторін. Він широкий і тугуватий.

На бічній грані купола гравіювання у вигляді назви девайса.

Параметри:

  • Діаметр: 24 мм
  • Висота: 32 мм
  • Матеріал: сталь
  • Пін: позолочений
  • Дриптип: дерліновий

Ви можете купити Wotofo Lush Plus RDA 24mm та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Диаметр: 24мм

Write a message

Please rate on a scale of 5

Рекомендовані продукти

Eleaf iStick Power Mono Box Mod

Eleaf iStick Power Mono Box Mod

1269 грн

Eleaf

Geekvape Aegis Max 2 Mod

Geekvape Aegis Max 2 Mod

1800 грн

GeekVape

Ви дивилися