Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Зарядний пристрій Nitecore UM10 Charger

(0) відгук
Артикул: 1100 Виробник: Nitecore

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Якщо Вам потрібний універсальний зарядний пристрій, який підходить для заряджання Li-Ion акумуляторів різних форм-факторів, то Nitecore UM10 саме те, що Ви шукаєте.

Величезним плюсом Nitecore UM10 є те, що Ви зможете зарядити за допомогою цього пристрою не лише батарею для вапорайзера, а також інші свої девайси, такі як смартфон, планшет, телефон, що надзвичайно зручно.

NITECORE UM10

Також Nitecore UM10 слугує для передачі даних за допомогою USB між різними пристроями. Зарядка самого гаджета провадиться через будь-який usb-зарядний пристрій або від персонального комп'ютера через microUSB кабель. Пристрій має невеликий розмір і вагу і є найкомпактнішим серед зарядок для Li-Ion акумуляторів, він відмінно підійде для любителів подорожувати і завжди бути без нічого.


Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте ? (097) 652-88-40

Ви можете купити Зарядний пристрій Nitecore UM10 Charger та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися