Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Рідина One hit Wonder Muffin Man (Apple) 180ml

(0) відгук
Артикул: 3775 Виробник: One hit Wonder

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Відомі американські виробники жиж для випарників One hit Wonder знову запустили в продаж новинку. Це жижа, яка смакує точно як усіма улюблені мафіни.

Вона так і називається – Muffin Man (Apple). Ви відчуєте приємний аромат кексів із яблучним наповнювачем. Ця жижа відноситься до десертних, завдяки своїм солоденьким складовим.

Найбільш інтенсивно ви відчуваєте смак яблука не виході. One hit Wonder створюють усі власними руками та самостійно шукають постачальників, щоб продукт був справді ексклюзивним.

Ця ексклюзивна квінтесенція випускається обсягом 180 мілілітрів.

Ви можете купити Рідина One hit Wonder Muffin Man (Apple) 180ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 180мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Десертные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися