Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Aces Clubs 60 ml

(0) відгук
Артикул: 4137 Виробник: Aces

Немає в наявності

Зараз ми спостерігатимемо поєднання двох неймовірних компонентів від поєднання яких ви будете в екстазі від задоволення. Вийшов на світ цю рідину досить відомий бренд Aces, і назвали вони цю суміш можна просто – Clubs 60 ml.

Ця суміш має насичений і привабливий смак, це поєднання крижаного соку персика та лимона, які поєднуються один з одним, як ніякі інші смаки. Від такого збалансованого смаку кислого та солодкого не влаштує ніхто.

А купити її ви зможете за доступною для багатьох ціною, яка сподобається практично кожному клієнту і все це на нашому сайті Sigaretka.

Ви можете купити Aces Clubs 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: С холодком, Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися