Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Aces Spades 60 ml

(0) відгук
Артикул: 4140 Виробник: Aces

Немає в наявності

Досить незвичайна рідина сьогодні буде представлена у нас, її виготовив відомий виробник рідин для електронного ширяння Aces, вона сподобається тим користувачам електронних пристроїв, які воліють щось нове. Назвали цю рідину досить просто – Spades 60 ml.

Смак у цієї рідини специфічний, це пунш із різних фруктів з яких яскраво виділяється один із сортів кактусу – опунція, таке поєднання буде незвичайним рішенням освіжитися у розпал вечірки та виділитися з натовпу.

Така рідина буде доступна для продажу прямо зараз У нашому вейп-шопі Sigaretka, а коштуватиме вона буде всього-нічого, так що дозволити її зможе будь-хто.

Ви можете купити Aces Spades 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Напитки
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися