Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

OGGY Peach Mango 60 ml

(0) відгук
Артикул: 4123 Виробник: OGGY

Немає в наявності

Нещодавно стали популярними рідини для електронного ширяння які мають незвичайні, екзотичні уподобання, так і цього разу, відомий виробник рідин для електронних сигарет і вейпів OGGY, виготовив нову суміш і назвали вони її - Peach Mango 60 ml.

Смак вона має соковитого персика і стиглого манго, які гармонійно виглядають один з одним. Якість даної продукції знаходиться завжди на найвищому рівні якості, тому що для виготовлення своїх товарів використовуються лише найкращі матеріали.

Знайти таку прекрасну рідину можна буде в нашому інтернет-магазині Sigaretka, а придбати її можна за доступною для багатьох ціною, яка зовсім не кусається.

Ви можете купити OGGY Peach Mango 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Словения

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися