Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Акумулятор eGo K 1100 mAh

(0) відгук
Артикул: 44 Виробник: eGo

Немає в наявності

Даний акумулятор має збільшену ємність батареї - 1100 mAh, з вихідною напругою 3,3V. Це дає можливість зробити близько 900-1000 затяжок на одній зарядці акумулятора, порівняно з акумуляторними батареями ємністю 650 mAh, це на 30% більше, 600-700 затяжок. Якщо підрахунок вести у звичайних сигаретах, це приблизно близько трьох пачок! Акумулятор eGo-T простий в експлуатації і має підвищену надійність.
 
Функція захисту від короткого замикання, випадкового натискання та надмірної зарядки:
 
 
Для блокування та розблокування акумулятора електронної сигарети зробіть п'ять коротких натискань протягом 2-х секунд на кнопку батареї, у разі правильного внесення команди, кнопка LED зробить три короткі сигнали, що дасть вам зрозуміти про завершеність команди. При 100% заряді батареї, заряджання відключиться автоматично. При утриманні кнопки більше 10 секунд – акумулятор вимикається автоматично.
 
Корпус батареї виконаний із металу:
 
Це робить конструкцію міцною та надійно захищеною від механічних пошкоджень.

Приємна на дотик батарея не ковзає в руках. На цьому покритті не видно дрібних подряпин та потертостей. Обрамлення з нержавіючої сталі не залишає відбитків пальців. При належному зверненні, АКБ буде виглядати як новий досить довгий час.
 

Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте ? (097) 652-88-40

Ви можете купити Акумулятор eGo K 1100 mAh та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем:
Формат:
Ампер:

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Рекомендовані продукти

Vaporesso GEN 80 S Box Mod

Vaporesso GEN 80 S Box Mod

1150 грн

Vaporesso

Vaporesso GEN 200 Box Mod

Vaporesso GEN 200 Box Mod

1400 грн

Vaporesso

Ви дивилися