Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Montana MNTN Salt Berries Ice Swt

(0) відгук
Артикул: 807167 Виробник: Montana

Немає в наявності

Приємний лісовий мікс із лісових ягід малини, чорниці, лохини та полуниці з приємним холодком. Ця сольова рідина вийшла дуже приємною і дуже смачною, тут уловлюється і кислинка і насолода і як бонус холодок.

Рідина має суворе співвідношення PG50/VG50. Рідина ідеально підходить для сучасних малопотужних вейпів. При створенні основи також враховувалася пропорція ароматизаторів.

Рідина доступна у флаконах 10 мл. Фірмовий флакон обраний затемненим, щоб уникнути окислення нікотину від сонячних променів. Баночка трохи м'яка та зручна. Дах має стандартний захист від дітей. Носик зручний при використанні.

Варіація вибору градації сольового нікотину велика: 30, 50 і 65 мг.

Увага! Ця рідина призначена тільки для POD систем та вейпів з тугою MTL затяжкою.

Ви можете купити Montana MNTN Salt Berries Ice Swt та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 10мл
Никотин: 30мг, 50мг, 65мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися