Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Apple (Яблуко) - TPA 5 мл

(0) відгук
Артикул: 700357 Виробник: TPA

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!


Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте ? (097) 652-88-40

Насичений смак червоного стиглого яблука з найлегшим додаванням кисло-солодких нот зеленого яблука? саме те, що потрібно для ідеального смаку на повсякденне ширяння!

Ароматизатори The Perfumer's Apprentice (Учень Парфумера) виготовлені в США і славляться не лише ідеально-рівним насиченим смаком, а й справжньою історією створення цих шедеврів, повної перемог та нагород!

Вибираючи для себе TPA, Ви можете бути впевнені в тому, чи використовуєте одні з найкращих компонентів у всьому світі, ароматизатори, які застосовують у кожній другій преміум-рідинці в Європі та Америці!

Рекомендована концентрація ароматизатора в готовій рідині = 5%

(На 10 мл готової бази - 0,5 мл ароматизатора, приблизно 15 крапель)

*Виробник лише рекомендує найбільш поширене та універсальне дозування ароматизаторів, а кінцева концентрація та оптимальне співвідношення вибираєте Ви виходячи зі своїх уподобань. Не бійтеся експериментувати!

Ароматизатори TPA при надмірній концентрації не розкриваються в хімічний смак, а набувають зайвої насолоди і навіть нудотності! Це одна з ознак натуральних ароматизаторів (не ідентичних натуральним!), Що допоможе Вам легко підбирати концентрацію для себе.

Зберігати у сухому прохолодному місці, уникаючи прямого сонячного світла, із щільно закупореною кришкою! Допустимо зберігання у фреш-зоні холодильника.

Температура від +5 до +20 °C. Термін зберігання ? 12 місяців із дати виробництва.

Ви можете купити Apple (Яблуко) - TPA 5 мл та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Вкусы: Фруктовые

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися