Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Ароматизатор TPA Ethyl Maltol (Підсилювач смаку)

(0) відгук
Артикул: 1932 Виробник: TPA

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Ethyl Maltol Flavor (Підсилювач смаку ) - також відомий як Cotton Candy Flavor, від TPA - це 10% розчин етилмальтолу в пропіленгліколі. Використовується в багатьох міксах, щоб трохи пом'якшити одні смакові відтінки і виділити інші.

Ємність: 10 мл

Ароматизатори The Perfumer's Apprentice (Учень Парфумера) виготовлені в США і славляться не лише ідеально-рівним насиченим смаком, а й справжньою історією створення цих шедеврів, повної перемог та нагород!

Рекомендована концентрація ароматизатора в готовій рідині = 5%

(На 10 мл готової бази - 0,5 мл ароматизатора, приблизно 15 крапель)

*Виробник лише рекомендує найбільш поширене та універсальне дозування ароматизаторів, а кінцева концентрація та оптимальне співвідношення вибираєте Ви виходячи зі своїх уподобань. Не бійтеся експериментувати!

Ароматизатори TPA при надмірній концентрації не розкриваються в хімічний смак, а набувають зайвої насолоди і навіть нудотності! Це одна з ознак натуральних ароматизаторів (не ідентичних натуральним!), Що допоможе Вам легко підбирати концентрацію для себе.

Зберігати в сухому прохолодному місці, уникаючи прямого сонячного світла, із щільно закупореною кришкою! Допустимо зберігання у фреш-зоні холодильника.

Температура від +5 до +20 °C. Термін зберігання ? 12 місяців із дати виробництва.

ної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте ? (097) 652-88-40

Ви можете купити Ароматизатор TPA Ethyl Maltol (Підсилювач смаку) та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Вкусы: Добавки
Объем: 5мл, 10мл

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися