Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Vanilla Custard Capella

(0) відгук
Артикул: 745 Виробник: Capella
Ціна: 50 грн
В наявності
шт.

Ароматизатор для електронних сигарет Vanilla Custard (Ванільний Крем) Capella - 5 мл

Виробник Capella Країна виробник США

Вибираючи для себе Capella, Ви можете бути впевнені в тому, чи використовуєте одні з найкращих компонентів у всьому світі, ароматизатори, які застосовують у кожній другій преміум-рідинці в Європі та Америці!

Рекомендована концентрація ароматизатора у готовій рідині = 5%
(На 10 мл готової бази - 0,5 мл ароматизатора, приблизно 15 крапель)

Виробник лише рекомендує найбільш поширене та універсальне дозування ароматизаторів, а кінцева концентрація та оптимальне співвідношення вибираєте Ви виходячи зі своїх уподобань. Не бійтеся експериментувати!

Ароматизатори Capella при надмірній концентрації не розкриваються в хімічний смак, а набувають зайвої насолоди і навіть нудотності! Це одна із ознак натуральних ароматизаторів (не ідентичних натуральним!), що допоможе Вам легше підбирати концентрацію для себе.

Зберігати в сухому прохолодному місці, уникаючи прямого сонячного світла, із щільно закупореною кришкою! Допустимо зберігання у фреш-зоні холодильника.

Температура від +5 до +20 °C. Термін зберігання 12 місяців.


Для отримання більш докладної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте (097)652-88-40

Ви можете купити Vanilla Custard Capella та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Вкусы: Десертные
Объем: 5мл

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися