Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Balon Salt Block Busters

(0) відгук
Артикул: 807112 Виробник: Balon

Немає в наявності

Дана сольова американська рідина має смак стиглої, це дуже круто, і ароматної полуниці з дуже приємним післясмаком щойно збитих свіжих молочних вершків. Доступна рідина у фірмових флаконах по 30 мл із вмістом 30 мг та 50 мг. Хочемо відзначити незвичайний дизайн зручного та компактного флакона. Кришка цього флакона чудово виділяється.

На замітку вейперу, ми знаємо, що ви часто бачите тактильний трикутник на кришках флаконів або самих баночках, це попередження для сліпих і тих, хто слабо бачить, про те, що флакон має небезпечний вміст, у нашому випадку це нікотин.

Ви можете купити Balon Salt Block Busters та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 30мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, Десертные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися