Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Balon Salt Free Style

(1) відгук
Артикул: Виробник: Balon

Немає в наявності

Яблуко і вишня, а може на оборот спочатку вишня потім яблуко, нам визначити складно, рекомендуємо спробувати вам, приголомшливий смак, що освіжає. Ця рідина доступна в красивих флаконах по 30 мл з вмістом 30 мг і 50 мг. Хочемо акцентувати увагу на незвичайному дизайні вкрай зручного та красивого флакона. Кришка має незвичну форму і дуже помітно вирізняється.

На замітку сучасному вейперу, ми знаємо, що ви знаєте, що на будь-якому фірмовому флаконі є тактильний трикутник, це може бути на кришках флаконів або на етикетці баночках, це міжнародний спеціальний знак попередження для тих, хто слабо бачить і сліпих, про те, що у флаконі міститься небезпечна речовина, у нашому випадку це природно нікотин.

Ви можете купити Balon Salt Free Style та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 30мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Америка

Мария 01 may 2021, 17:39

Приятная нежная жидкость, по вкусу скорее напоминает яблочный пирог/крем, к парению рекомендую.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися