Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Balon Salt Wild Style

(0) відгук
Артикул: Виробник: Balon

Немає в наявності

А ви знаєте, що дикий гранат дуже маленький, у порівнянні зі звичайним, і смак у нього більш терпкий та неповторний. Представлена рідина містить дивну палітру смаків, нотки вишні, смак смородини і все це на тлі терпкого граната. Продається ця сольова рідина в унікальних флаконах по 30 мл із вмістом 30 мг та 50 мг. Підкреслюємо та звертаємо вашу увагу на унікальному дизайні дуже зручного та незвичайного флакона. Його кришка має нетрадиційна і має незвичну форму, що дуже помітно виділяється.

На замітку просунутим вейперам, а ви знали, що на будь-якій фірмовій упаковці рідини для вейпу присутній тактильний трикутник, знайте, це міжнародно визнаний спеціальний знак попередження, призначений він для тих, хто слабо бачить і сліпих, це говорить про те, що у флакон містить небезпечні речовини, Але не лякайтеся, у нашому випадку це природно нікотин.

Ви можете купити Balon Salt Wild Style та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 30мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися