Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Bams Birthday Cannoli

(0) відгук
Артикул: 806508 Виробник: Streamline Vape Co.

Немає в наявності

Каннолі на день народження від Bam's Cannoli , вироблені тут виключно в Streamline Vape Co., мають вишукану формулу, що складається з ванільної глазурі, оточеної крихітними цукерками. Давайте почнемо вечірку і подамо вашим смаковим рецепторам те, що вони заслуговують, візьміть пляшку Cannoli на 100 мл від Bam's Cannoli.

День народження від Bam's Cannoli - це вишукана рідина, наповнена ароматними хмарами каннолі, фаршированими ванільною глазур'ю і згорнутими в льодяники! Ця тусовочна пара у тебе в роті! Це не твій день народження? Вам не потрібен день народження для вечірки, тому подавайте смачні порції чудової ванільної глазурі. Спробуйте солодкий вдих з гладких ванільних та льодяникових бризок, які змусять ваші смакові рецептори танцювати від задоволення. Унікальна суміш ванільних вершків і цукерок змусить ваші смакові рецептори насолоджуватися як ніколи раніше. Ми сподіваємося, що ви заощадили місце для десерту і насолодитеся пляшкою Cannoli на 100 мл від Bam's Cannoli, яка виробляється виключно тут, в Streamline Vape Co.

Ви можете купити Bams Birthday Cannoli та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися