Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

База ArtVap 40PG/60VG 100 ml

(0) відгук
Артикул: 2579 Виробник: ArtVap

Немає в наявності

Бази ArtVap - це якісна основа для смаку та пари!
Якісну рідину для електронних сигарет неможливо отримати без якісної бази та основи. Щоб зробити рідину самому, можна довго підбирати складові та ідеальне поєднання PG/VG, але можливо зробити правильний вибір відразу і отримати те, що потрібно!

Класичне співвідношення 40% пропіленгліколю та 60% гліцерину бази ArtVap ідеально підійде для отримання натурального яскраво вираженого смаку готової рідини. Смак, який париться яскраво, м'яко, не різко і чітко. Пара при цьому буде достатньо, щоб отримати повне задоволення від вейпінгу.

Зберігати в сухому прохолодному місці, уникаючи прямого сонячного світла, із щільно закупореною кришкою!

Щоб база не окислялась, повітря рекомендовано випускати, здавлюючи флакон перед закриттям кришки!

Перед вживанням ретельно збовтати!

Характеристики бази:

  • Об'єм - 100 мл

Для отримання більш докладної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте (097)652-88-40

Ви можете купити База ArtVap 40PG/60VG 100 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Никотин: 0мг, 3мг, 6мг

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися