Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

База для електронних сигарет

Усього результатів: 0

Ви обрали:
  Відповідних результатів не знайдено.
Електронна сигарета – пристрій, що створює повітряний потік диму, дуже близький до паперово-нікотинових аналогів. Це чудовий спосіб кинути палити чи розслабитися з мінімальною шкодою для здоров'я. Купити базу для електронних сигарет можна стандартного чи вдосконаленого виду, з великою кількістю налаштувань та смаків. Багато споживачів вже з'ясували собі той факт, що не зовнішній дизайн прикрашає пристрій, а його начинка, тобто можна сказати, що база електронних сигарет - це основний сенс даного апарату.

Типи потужності баз для цигарок

База електронних сигарет в Україні включає величезну кількість модельних варіацій та смакових наповнювачів. Саме з цієї причини так важливо бути ознайомленим з асортиментом перед покупкою. Купити готову базу для електронних сигарет можна із вмістом нікотину та без нього. Перший тип пристроїв буває такої потужності:

 • Екстра міцні основи сигарет – із вмістом нікотину 24 мг на 1 мл;
 • Міцні наповнювачі – від 16 до 18 мг на 1 мл;
 • Купити базу для рідини електронних сигарет можна середньої потужності – 12-14 мг;
 • Легкі рідини містять до 11 мг;
 • Дуже легкі готові основи сигарет не перевищують показника 6 мг на 1 мл.

Бази для електронних сигарет можуть мати нікотиновий або ароматизований смак. У більшості випадків спостерігається така закономірність: що менше потужність пристрою, то солодший смак наповнювача. Якщо ж прилад для куріння не має елементів, що містять нікотину, то базу для електронних сигарет купити можна більш м'яку і солодку, наприклад: ваніль, карамель, персик, банан, морозиво та інші аромати.

Розміри флаконів

Бази електронних сигарет можуть також відрізнятися за розмірами флаконів. Вибрати модель можна будь-яких габаритів, але більшість курців рекомендують набувати невеликих об'ємів, у випадках придбання нового смаку. Готову базу для електронних сигарет купити в Україні можна таких розмірів:

 • Флакони об'ємом 10 мл;
 • Рідини 20мл;
 • Місткості наповнювачів 30 мл;
 • Готові основи бази рідини для електронних сигарет виробляються 50 мл.

Склад бази ел сигарет

Готова база для електронних сигарет складається із стандартних елементів складу, і лише у деяких моделях має відмінні риси. Основні компоненти рідини:

Базу для електронних сигарет купити в Києві можна м'якшу, яка надає мінімальну шкоду здоров'ю людини. Для цього необхідно вибирати моделі із гліцерином.

Доставка

Ми виготовляємо доставку баз для електронних сигарет по всій Україні: Київ, Одеса, Харків, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Дніпро, Кривий Ріг та інші міста країни.

Також можливий самовивіз бази для сигарети у Києві – метро Житомирська (проспект перемоги 136), метро Теремки (Академіка Заболотного 48А), метро оболонь (проспект Оболонський 1) метро Арсенальна (підземний перехід)

Безкоштовна доставка баз для електронок по Києву від 500 грн! Для мешканців України – доставка здійснюється Новою Поштою.