Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Be Salt – Be Red

(0) відгук
Артикул: 806976 Виробник: BE Salt

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Be. Red - це найкраща рідина для електронного ширяння для тих, хто шукав солодкий і насичений смак, виготовили її на Турецькому виробництві компанії Be. Salt.

Ця суміш була наділена солодким смаком неймовірного чізкейка з полуницею, при ширянні цієї суміші у кожного без винятку парника підніметься настрій і апетит.

Варто сказати, що суміш є сольовий і використовувати її не рекомендується на системах RDA і RBA, так як це може завдати їм шкоди, найбільше ці суміші рекомендують використовувати на POD-системах. Вміст нікотину в ній-25 міліграм.

Зробити замовлення на цю рідину ви можете лише за пару кліків у нас на сайті Sigaretka.

Ви можете купити Be Salt – Be Red та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл
Никотин: 25мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Десертные, Фруктовые
Страна: Турция

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися