Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

BIG BOTTLE PRO Cosmic Fusion 120 мл

(0) відгук
Артикул: 2144 Виробник: Big Bottle Pro

Немає в наявності

Рідини BIG BOTTLE PRO продаються в досить зручних пляшечках із пластику, що мають при цьому досить солідний об'єм, що дорівнює 120 мл. Основою даної лінійки служать яскраві фруктові та ягідні смаки, перемішані, крім усього іншого, з прохолодними напоями, що бадьорять, типу лимонаду.

BIG BOTTLE PRO Cosmic Fusion - свіжі екзотичні фрукти, прямо з тропіків, розбавлені в міксі соковитими відтінками солодкого з яскравими нотками стиглих лісових ягід!

Рідина доступна в 3 нікотинових варіаціях:

  • 0 мг
  • 1,5 мг
  • 3 мг

Бренд: BIG BOTTLE PRO

Смак: Фруктовий

Об'єм: 120 мл

Склад:

  • VG/PG: 80/20
  • Компоненти високої чистоти

Зберігання:

Зберігати у прохолодному та захищеному від світла місці, у щільно закритій оригінальній упаковці. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Термін придатності 18 місяців (при 0С - +25С).

Як використовувати:

Перед використанням добре збовтати. Контейнер має блокування для захисту дітей та друку. Щоб відкрити, натисніть кришку одночасно, поверніть її вліво.


Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте ? (097) 652-88-40

Ви можете купити BIG BOTTLE PRO Cosmic Fusion 120 мл та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Россия

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися