Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Рідина Bad Drip Ugly Butter

(0) відгук
Артикул: 1958 Виробник: Bad Drip

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

З цими рідинами для електронних сигарет можна скипіти, полетіти, провалитися, хіба що не вийде зупинитися. Вони були створені для найгірших дівчаток і хлопчиків, які знаються на м'ясному рейві і не бояться в нього поринути, затопивши весь навколишній простір густою парою.

У сім'ї не без... Загалом, дядько Фредді відомий своїм неперевершеним рецептом смаженого тіста , яке він щедро посипає цукром і корицею , що викупалася в солодкому банановому пудингу . Прибув до нас із лабораторій Bad Drip.

Рідина доступна у такому нікотиновому варіанті:

Бренд: Bad Drip

Смак: Десертний

Об'єм: 60 / 120 мл

Склад:

  • VG/PG: 75/25
  • Компоненти високої чистоти

Зберігання:

Зберігати у прохолодному та захищеному від світла місці, у щільно закритій оригінальній упаковці. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Термін придатності 18 місяців (при 0С - +25С).

Як використовувати:

Перед використанням добре збовтати. Контейнер має блокування для захисту дітей та друку. Щоб відкрити, натисніть кришку одночасно, поверніть її вліво.


Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте за номером ☎ (097)652-88-40

Ви можете купити Рідина Bad Drip Ugly Butter та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл, 120мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Десертные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися