Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Chaser Black Flirt

(0) відгук
Артикул: 806837 Виробник: Chaser

Немає в наявності

Досить популярний у колах вейперів виробник сумішей для електронного ширяння Chaser, випустив свою нову лінійку сумішей під назвою Black, і першою в даній лінійці йде рідина під яскравою назвою-Flirt.

Має ця рідина чарівний смак стиглого апельсина, солодкої суниці та ніжні нотки незвичайної гуави. Це поєднання зможе піднести ваші смакові рецептори до небес, після чого ви отримаєте максимум задоволення від ширяння.

Місткість нікотину в даній рідці становить залежно від вашого вибору 0, 1.5, та 3 міліграми. Що стосується відповідності PG/VG, то воно дорівнює 30 до 70.

Ви можете купити Chaser Black Flirt та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися