Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Chaser Salt Strafl

(0) відгук
Артикул: 806847 Виробник: Chaser

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

У знаменитої компанії Chaser, вийшла нова лінійка сольових рідин для електронного ширяння, в якій ви зможете знайти велику різноманітність смаків, і ми зараз вам представимо одну з самих ароматних та яскравих сумішей у лінійці, це-Salt Strafl.

Дана жижка має великий потенціал так як має смак випічки і не простий, а солодких ванільних вафель і до всього вони политі ніжним полуничним джемом, від такого десерту складно встояти.

Фортеця цієї суміші залежить від вибраної вами версії, зараз доступні два варіанти: з 30 мг і 50 мг нікотину. Придбати її ви зможете лише за пару кліків у нас на сайті Sigaretka.

Ви можете купити Chaser Salt Strafl та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 30мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Десертные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися