Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Cork Godfather

(0) відгук
Артикул: 806893 Виробник: Cork

Немає в наявності

Godfather- це нова агресивна суміш для електронного ширяння, яка призначена для цінителів смаку тютюну та елітного алкоголю, виготовили її в компанії під назвою-Cork.

Смак у неї неперевершений, це міцний коктейль в основі якого знаходиться односолодовий віскі, трошки апельсина та ніжні нотки прянощів, від цього важко встояти.

У складі цієї рідини міститься 1.5 мг, 3 мг і 0 мг нікотину, все залежить від версії суміші, яку ви оберете. Співвідношення пропіленгліколю та органічного гліцерину в основі рідини становить 30/70 %.

Придбати її завжди у нас в інтернет-магазині Sigaretka.

Ви можете купити Cork Godfather та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Напитки
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися